aghfblahjsrgbolaghblhgbrlhj
Tere tulemast
Tere tulemast

Meil on hea meel teid tervitada. Siin tutvustame teile meie koeri ja kennelit.
Meie kennel on eesti-saksa kennel. Kasvatame yorkshire`í terjereid, kollaseid, tiigrikarva saksa dogisid ja meie kennelis elab ka bolonja koer "Flocke".
Koerandusega on tegeldud aastast 1978 alguses Saksamaal ja aastal 2003 sai registreeritud ka Eestis kennel Nordics Hütte. Oleme osalenud erinevatel rahvusvahelistel kuulekuskoolitustel,
seminaridel ja  aretuskoolitustel.
Oleme registreeritud kasvatajana  EKL-is (Eesti Kennelliidus), mis kuulub liikmesorganisatsioonina FCI-sse. Samuti oleme erinevate klubide liikmed. Kuulume Eesti Yorkshire Terjerite Tõuühingusse.
Meie aretus põhineb tervisel, korrektsusel (tõustandardile vastavus FCI) ja loomulikult parimal tõule omasel iseloomul. Meie koerad on iseloomukindlad truud perekoerad ja sõbrad kogu eluks.
Kennel asub Pärnus. Koerad ja kutsikad  elavad koos meiega majas ning neil on võimalus suures aias mängida ja joosta.
Yorkshire`ì terjer võlus meid ühel välisreisil oma rõõmsameelsuse ja nutikusega. See enesekindel, vapper väike kääbusterjer,  oma imelise siidise karvaga võitis lihtsalt meie südame :)
2016 saabus meie kennelisse pika ootamise peale Tšehhist Bolognese.
Meie armastus saksa dogide vastu on olnud aastaid. See on dogide iseloom mis selle suure koeratõu nii eriliseks teeb"rahu ja tasakaalukus".
Meie kennelis ei ole aastaringi kutsikaid. Meie kasvatatud kutsikad antakse loomulikult ainult parimatesse kätesse!
Kõik kutsikad saavad suure armastusega esimestest elupäevadest peale, 24 tundi meie pere poolt hoolitsetud, tõualaselt üleskasvatatud ja parimalt sotsialiseeritud.

Kennel Nordics Hütte soovib teile head vaatamist.

Parimate soovidega Maili  ja Ralf Meskat

 

 

Image

 

 

 

yorkshire terjeri kutsikad ja bolognese " Flocke"

 

 

Image
kliki fotol saksa dogid slideshow


Image

Standard Yorkshire´i  Terjer

Standard Saksa Dogi kollane/tiiger

LINK Mis on Standard?

 
Design by Next Level Design Lizenztyp CC / Copyright © 2009 - 2020 by Raul Jansen / CMS Script by Joomla! Lizenztyp GNU/GPL